Showbiz22 Prill 2024, 09:32

Nuk ka më paqe në 'Ferma Vip', vajzat konfliktohen me njëra-tjetrën (Video)

Shkruar nga Pamfleti

Nuk ka më paqe në 'Ferma Vip', vajzat konfliktohen me

Një prej formateve, transmetimi i së cilit ka filluar së fundmi është dhe ‘Ferma VIP’ dhe duket se do të mbahet mend gjatë për qetësinë dhe marrëdhënien e mirë që fermerët kanë me njëri-tjetrin.

Por ndonjëherë gjërat nuk shkojnë ashtu siç duhet. Mbrëmjen e djeshme Gloria, Baby G dhe Xhesika kanë patur një debat me njëra-tjetrën.

Ka qenë Xhesika e cila i është drejtuar fermereve duke i thënë: “Nuk jam shoqe me ju! Nuk kam nevojë fare.”

E ndërsa Gloria i është drejtuar e ‘revoltuar’ duke i thënë se ka qenë Xhesika e para që i është afruar dhe shprehet se nuk i intereson askush në atë shtëpi.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

ferma vip konflikt