Showbiz21 Prill 2024, 22:59

Shenjat e horoskopit që falin por nuk harrojnë kurrë!

Shkruar nga Pamfleti

Shenjat e horoskopit që falin por nuk harrojnë kurrë!

Akrepi

Ata kurrë nuk harrojnë kur dikush i lëndon ose thyen besimin e tyre ose thjesht i bën keq. Ata priren të fiksohen pas emocioneve të tilla negative dhe priren të hakmerren. Ata mbajnë inat dhe të ecin përpara nuk është shumë e lehtë për ta. Për ta, lëshimi është një proces i gjatë dhe i vështirë dhe lë pas disa plagë dhe ata thjesht duhet të gjejnë rrugën e tyre për t’u shëruar.

Demi

Demi janë shumë të kujdesshëm dhe ata janë lloji i njerëzve që do të kujtojnë gabimet që keni bërë dhe do të mbajnë inatet e tyre në vend që të lënë të shkojnë. Ata e bëjnë këtë për të qenë të kujdesshëm herën tjetër dhe e dinë më mirë sesa t’ju besojnë pas gabimit të parë që keni bërë. Ata nuk do t’ju japin një shans të dytë për t’i lënduar ata sërish.

Gaforrja

Ata kurrë nuk harrojnë ndjesinë dhe emocionet që përjetuan dhe kjo është ajo që i pengon ata të mos harrojnë gjërat, qofshin të mira apo të këqija. Kujtimet e tyre mund të zbehen pak ose mund t’i varrosin, por ata kurrë nuk do ta harrojnë me të vërtetë një kujtim të keq.