Showbiz28 Maj 2024, 08:26

Probleme me sytë, Heidi shfaqet me syze dielli në festë

Shkruar nga Pamfleti

Probleme me sytë, Heidi shfaqet me syze dielli në festë

Heidi Baci, një prej ish-konkurrenteve më të dashura të edicionit të tretë të “BBV3”, u pozicionua në vendin e katërt në finale e cila u eliminua pas Meritonit.

Përveç Heidit dhe Eglës, prej 3 finalistëve të tjerë kemi patur nga një reagim pas daljes së tyre nga shtëpia.

Sakaq, teksa ishte pjesë e “After Party-t” të zhvilluar mbrëmjen e djeshme, Heidi është shprehur se nuk ka qenë shumë aktive për shkak se ka patur një problem me sytë, gjë kjo që u vu re dhe nga paraqitja e saj me syze në festë.

Sakaq, ish-banorja shprehet se shumë shpejt do të kthehet dhe “ju puth shumë”!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eterna Media (@eterna.entertainment)

heidi baci syze dielli feste