Aktualitet 2 Dhjetor 2023, 09:02

Digjet makina e Kozakut në Tiranë

Shkruar nga Pamfleti

Digjet makina e Kozakut në Tiranë

Një makinë është shkrumbuar gjatë natës në Allias. Mjeti mësohet se është në pronësi të Kozak Braçit, një nga personazhet e njohur në “Tik Tok”.

Ka qenë vetë Kozaku ai që njoftoi për ngjarjen me anë të një postimi në rrjete sociale ka treguar për rastin.

Në pamjet e publikuara teksa makina digjet, Kozaku ka deklaruar se nëse shteti nuk e gjen autorin, do e gjejë vetë. Në mesazhin e tij ai i ka bërë thirrje autorit, që kushdo që ka diçka me të të shkojë ta gjejë.

"Po nuk e gjeti shteti kësaj radhe se është e disata herë, atëherë do e gjej vetë unë me njerëzit e mi. Jam çuar në 4 të mëngjesit, dritare kam parë këtë pamje duke u djegur makina. Është hera e disatë që me ndodhin këto gjëra. Dikush që ka diçka me mua të më gjej, rrugëve jam 24 orë. Të vijnë të unë jot e makina dhe të shtëpia ime ku ka vetëm gra dhe kalamaj", shkruan ai.

Ndërkohë, pritet që në orët në vijim të ketë një njoftim zyrtar nga forcat blu.

Digjet makina e Kozakut në TiranëDigjet makina e Kozakut në Tiranë

makina kozaku