Kronike31 Gusht 2023, 22:07

Plagosje me thikë në Vaun e Dejës, një person paraqitet në spital

Shkruar nga Pamfleti

Plagosje me thikë në Vaun e Dejës, një person paraqitet
Një person ka mbërritur i plagosur në spitalin rajonal të Shkodrës. Mediat bëjnë me dije se ai është qëlluar me thikë.

Ngjarja ka ndodhur ne Bashkinë Vau i Dejës, ndërkohë ende nuk dihet motivi dhe identiteti i të plagosurit.

Policia ndodhet në spitalin e Shkodrës ku po heton për rrethanat e ngjarjes. 

spital plagosje thike shkoder