Kronike 3 Qershor 2023, 20:48

Sherr me thika mes të rinjve në Tiranë, një i plagosur

Shkruar nga Pamfleti

Sherr me thika mes të rinjve në Tiranë, një i plagosur

Një plagosje me thikë ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë.

Mësohet se në rrugën “Dine Hoxha”, shtetasi D. H., gjatë një konflikti, një person dyshohet se ka goditur me mjet prerës shtetasin A. T., 24 vjeç, dhe është larguar nga vendi i ngjarjes.

Si pasojë 24-vjeçari është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Më datë 03.06.2023, në rrugën “Dine Hoxha”, shtetasi D. H., gjatë një konflikti dyshohet se ka goditur me mjet prerës shtetasin A. T., 24 vjeç, dhe është larguar nga vendi i ngjarjes.

Si pasojë 24-vjeçari është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për kapjen e autorit të dyshuar dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

plagosje me thike tirane