Showbiz19 Prill 2024, 17:49

“C*cë, llapush”/ Egla e ofendoi keq, Romeo bën veprimin që nuk pritej (Video)

Shkruar nga Pamfleti

“C*cë, llapush”/ Egla e ofendoi keq, Romeo bën veprimin

Debatet në shtëpinë e “Big Brother Vip” nuk kanë të ndalur. Romeo dhe Egla kanë debatuar me njëri-tjetrin, ku kjo e fundit nuk është kursyer aspak në ofendime ndaj aktorit, duke e etiketuar me fjalë të tilla si: “C*cë, llapush, pallapetë” 

Nga ana tjetër Romeo me humor i është kthyer se saherë t’i përmendë këto fjalë do t’ja improvizojë, ndërsa shtoi se kjo është mënyra e vetme për të debatuar me të 

Egla: Të plasi shpretka. Cicë, llapush, pallapetë.

Romeo: Kthehu një çik këtej (i tregon gjoksin me dorë). Ja sa herë të më thuash cicë, do të tregoj cicën. Pallapetë s’di ç’të të tregoj vallahi te pallapeta. Kur të thuash pallapetë do e mendoj njëherë. Këtë debat do bëj me ty do tregoj cicat. Çfarë të bëj, njeri i dëshpëruar.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)