Showbiz19 Prill 2024, 16:01

“Heidin e kam nuse ore gjigant”/ Çfarë ndodhi mes Romeos dhe Lidit?

Shkruar nga Pamfleti

“Heidin e kam nuse ore gjigant”/ Çfarë ndodhi mes Romeos

Lidi Delia pati një hyrje mjaft të vecantë në shtëpinë e “Big Brother VIP” disa javë më parë.

Në kuadër të një loje, ai duhet të sillej si vëllai i Heidit, pa u kuptuar nga banorët e tjerë, mision që u realizua me sukses.

Ai u pozicionua menjëherë krah Romeos dhe Heidit, duke krijuar një miqësi të mirë me ta. Mirëpo së fundmi, Lidi duket se i ka krisur raportet me Romeon, pasi janë parë shpesh duke debatuar bashkë.

Dicka e tillë ka ndodhur edhe gjatë ditës së sotme, ku Lidi dhe Romeo kanë debatuar me njëri-tjetrin.

“Në qoftë se ma bën Egla mua, ashtu ta bën dhe Heidi ty? Apo jo? Ashtu i bie?”– pyeti Lidi.

E ndërsa Romeo i kthehet: Heidin e kam nuse unë o gjigant, teksa prej gjesteve të banorit kuptohej se i tha Lidit ‘qepe’.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)