Showbiz13 Prill 2024, 10:12

Donaldi ‘sikletos’ Borën, zbulon defektin e saj më të madh në jetën e tyre si çift

Shkruar nga Pamfleti

Donaldi ‘sikletos’ Borën, zbulon defektin e saj më të

Donald Veshaj ka treguar se çifti ka në plan të bëj dasmë verën e vitit të ardhëm.

“Unë e bëra një propozim. Planet për dasmë ne i kemi, por nuk besoj tani afër, them nga vera tjetër, që ta shijojmë içik më vonë", tha Donaldi.

“Unë jam shumë e lumtur që me dasmën time do merret Donaldi, do jem thjesht e ftuar në dasmën time", u shpreh Bora.

“Unë mund t’ju mësoj valsin e lumturisë”, tha Ilir Shaqiri.

Gjatë intervistës, Donaldi tregoi edhe defekti që ‘shqetëson’ Borën së fundmi.

“Kam probleme me gjumin, ne mbajmë TV te bigu gjatë gjithë kohës dhe nuk e bëjmë mirë atë ndarjen ditë natë dhe ajo e shkreta vuan içik se duhet të çohet. Ankesë nuk kam, shiko si jam tretur", tha ai.