Showbiz25 Mars 2023, 09:56

"E ndërpresim lidhjen në këtë moment"/ Luizi dhe Kiara debatojnë ashpër: Më ke bërë të ndihem e pavlerë!

Shkruar nga Pamfleti
"E ndërpresim lidhjen në këtë moment"/ Luizi dhe

Teksa ethet e nominimit sa vinë e shtohen, duket se janë shtuar dhe përplasjet mes Kiarës dhe Luizit në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Gjatë mbrëmjes së djeshme çifti ka debatuar ashpër, pasi Luizi vuri në dyshim nëse Kiara e donte. Kjo duket se e preku shumë moderatoreen, e cila madje i tha se nëse ai mendon që nuk e do edhe pas gjithë gjërave që kanë kaluar bashkë, atëherë ta mbyllin lidhjen.

“Nëse ti mendon se pas gjithë gjërave që kemi kaluar në këto 90 ditë, unë nuk të dua, këtu e ndërpresim bashkë.”- tha Kiara.

Luizi: Thashë a më don, jo nuk më do Kiar

Kiara: Edhe më shumë se ç’mendon ti

Luizi: Edhe ma tregon kështu? Mbas 90 ditëve, 24 orë?

Kiara: Si, e ke ngaqë ndenja me Oltën 2 orë?

Më pas debati ka agravuar. Luizi i është drejtuar me tone të forta moderatores, e cila dhe është prekur dhe ka nisur të qajë. Ajo i tha se i ka bërtitur disa herë dhe kjo e ka bërë të ndihet e pavlerë.

Luizi: O Kiara, o Kiara, o Kiara, a po flas unë moj

Kiara: Me kë po flet ti, kujt i flet kështu

Luizi: Po s’ma var moj

Kiara: Kujt i fishkëllen ti ashtu

Luizi: Po kujt se s’po ma var, 13 herë o Kiar

Kiara: Ka mundësi të mësosh të flasësh e të komunikosh

Luizi: Po si moj të flas se më doli goja mbrapa”

Kiara: Mos më fol mua ashtu sikur po i flet ndonjë qeni në rrugë

Luizi: Po s’po ma var pra

 

 

bbvp