Showbiz28 Shkurt 2024, 11:29

Egla i kthehet Julit: Ti je budalla, s’merr vesh

Shkruar nga Pamfleti

Egla i kthehet Julit: Ti je budalla, s’merr vesh

Pas mbylljes së ‘Prime-t’ banorët janë mbledhur në oborr duke shijuar darkën. Siç është parë në atë shtëpi nuk do të ketë qetësi, madje as në momentet që ata konsumojnë ndonjë vakt ushqimor.

Juli dhe Egla janë dy prej konkurrentëve të cilët janë përfshirë në debate shumë të ashpra me njëri-tjetrin. Edhe pse në ‘Prime’ luajtën dhe aktruan së bashku, pas ‘Prime-t’ vendosën të debatonin përsëri.

Pasi Juli nisi një debat me Romeon dhe Eglën, duke i thënë se do i nxjerri me rradhë prej shtëpisë, Egla është drejtuar ndaj tij me fjalë të pahijshme.

‘Ka kush merret në vendin tim me ty. Kush nuk ta pret mendja, se ti je daulle ti nuk merr vesh. Ti je budall, ti s’merr vesh!’- është drejtuar Egla-Julit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

egla juli budalla