Showbiz19 Shtator 2023, 17:49

I kërkoi Gjikon për një natë, Elita Rudi i jep përgjigjen epike ndjekëses

Shkruar nga Pamfleti

I kërkoi Gjikon për një natë, Elita Rudi i jep

Një pyetje e pazakontë i është bërë moderatores së njohur Elita Rudi, përgjigjen e së cilës e ka ndarë me ndjekësit e saj.

Moderatorja Elita Rudi ndan shpesh me ndjekësit momente nga aktivitetet e saj të përditshme dhe ato familjare. Por këtë herë ajo u has me një kërkesë paksa të pakëndshme që mund t’i ketë prishur humorin

Në një bashkëbisedim virtual në Instagram, moderatorja është habitur nga kërkesa që i ka bërë njëra prej ndjekëseve, por përgjigja e saj ishte epike.

 Krahas një postimi ndjekësja i shkruan:

A e jep burrin me qira një natë e dashur?
Ajo u përgjigj:

Kuku s’mundem me nda gjysmën e vetes.

I kërkoi Gjikon për një natë, Elita Rudi i jep

elita rudi gjiko ndjekese