Showbiz15 Prill 2024, 10:58

“Kështu do më provokojnë?”/ Erjola kthen përmbys shtretërit e banorëve

Shkruar nga Pamfleti

“Kështu do më provokojnë?”/ Erjola kthen përmbys

Romeo dhe Lidi thurën një plan me njëri-tjetrin për të lëvizur dyshekun e krevatit të Erjolës.

Pasi shkuan në dhomën e gjumit, banorët e hoqën dyshekun prej krevatit dhe u larguan menjëherë pa rënë në sy.

Pasi e vuri re, Erjola filloi të kishte dyshime dhe ajo mendoi se ky gjest u bë prej Liamit, Jetmirit dhe Lidit dhe për këtë arsye shkoi lëvizi dyshekët e tre banorëve në fjalë.

“Tani këta nuk do të tallen me krevatin tim. Çfarë është ky muhabet, në mënyrë të tilla do më provokojnë?”- shprehet Erjola, e ndërsa Juli i kthehet: ‘Po çfarë provokimi, ti s’duhet ta hash provokimin!’

Tani këto nuk do të tallen me krevatin tim. Çfarë është ky muhabet, në mënyrë të tilla do më provokojnë?”- shprehet Erjola, e ndërsa Juli i kthehet: ‘Po çfarë provokimi, ti s’duhet ta hash provokimin!’

Erjola doli në oborr dhe pyeti banorët lidhur me gjestin dhe kur nuk mori përgjigjen që donte, shkoi në dhomën e gjumit për të kthyer përmbys të gjithë shtretërit e banorëve.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

erjola doci shtreterit