Showbiz27 Mars 2023, 10:16

Luizi përlotet në shtrat, Kiara i shkruan ‘Të dua’ në Instagram

Shkruar nga Pamfleti

Luizi përlotet në shtrat, Kiara i shkruan ‘Të dua’

Duket se Luizit i kushton emocionalisht largimi i Kiara Titos nga ‘Big Brother Vip Albania”. Mungesa e partneres, ka bërë që Luizi të përlotet. I vetëm në shtrat, ai mundohet të mos duket që po qan, por ishte Dea ajo e cila e vuri re e madje e pyeti nëse kishte nevojë për diçka.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Këtë moment e ka pikasur edhe Kiara e cila postoi në instastory foton duke shkruar: Të dua!

Luizi përlotet në shtrat, Kiara i shkruan ‘Të dua’

Kujtojmë se Kiara u largua nga shtëpia pasi ishte në nominim ‘kokë më kokë’ me Oltën.

 

 

luizi dhe kiara lot