Showbiz 9 Prill 2023, 13:27

Nuk rri dot me të, nuk rri dot pa të/ Luizi do donte një BBV3 me Oltën

Shkruar nga Pamfleti

Nuk rri dot me të, nuk rri dot pa të/ Luizi do donte një BBV3 me

Olta ishte padiskutim një nga banorët më të spikatur të këtij edicioni të Big Brother, dhe që duket se pas daljes së saj edhe banorëve iu mungon. Luizi i cili ka pasur edhe përballjen me të madhe me këtë të fundit, është shprehur se nëse do të ishin në kushte të tjera me shumë siguri do kishin qenë aleatë.

Ndërsa ka imagjinuar situatën në BBV3 të ardhshëm, dhe ai dhe Olta të futeshin të dy si një banor i vetëm.

“A di ça do kishte qenë perla?! Me u bo BBV3-shi, me u fut 15 banorë dhe banori i 16-të, me hy dy banorë por të jenë një. Dhe me hy unë e Olta”, tha Luizi.

 

luizi olta bbv3