Showbiz13 Qershor 2024, 20:04

Olta Gixhari nënë për herë të dytë, publikon pamje nga materniteti

Shkruar nga Pamfleti

Olta Gixhari nënë për herë të dytë, publikon pamje

Aktorja dhe konkurrentja e Big Brother Vip 2 Olta Gixhari ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë, që siç e ka zbuluar disa muaj më parë është një djalë.

Ka qenë vetë Olta që ka publikuar lajmin e bukur në Instagram shoqëruar me një foto ku shfaqet në spital me djalin e madh dhe të porsalindurin.

"13.06.2024", shkruan aktorja bashkangjitur fotos.

Olta Gixhari nënë për herë të dytë, publikon pamje

Urimet kanë vërshuar nga të gjithë ndjekësit që urojnë Gixharit për lindjen e djalit.