Showbiz16 Qershor 2024, 11:25

Pas gjyqit të bujshëm me Donald Trump, Stormy Daniels skenariste, aktore dhe regjisore e një filmi

Shkruar nga Pamfleti

Pas gjyqit të bujshëm me Donald Trump, Stormy Daniels skenariste,

Stormy Daniels, e njohur për rolin e saj si regjisore dhe aktore në botën e filmave për të rritur, ka bërë publike detaje tërheqëse për filmimin e saj të ri “Redemption”.

Filmi, i cili shfaq historinë e vazhdueshme të familjes Morgan në një kontekst modern, përmban një kombinim tërheqës të elementeve të dashurisë, aksionit dhe erotizmit.

Një histori epike dashurie me aksion, “seks të nxehtë” dhe vlerë të lartë prodhimi. Ajo me të vërtetë beson se është një nga filmat e saj më të mirë atje, dhe është thënë se është “tepër krenare” që ka shkruar, drejtuar dhe luajtur në të.

Daniels ka shprehur emocionin e saj për këtë projekt dhe beson se do të jetë një sukses i madh për audiencën e saj të gjerë.

“Redemption” pritet të debutojë në platformën e re të transmetimit, duke ofruar një përvojë të paparë për shikuesit e saj.

stormy daniels film skenariste