Showbiz22 Shkurt 2024, 10:28

U futën në shtëpi si shoqe të ngushta, motra e Artës reagon ndaj Vesës: Kush je ti moj?

Shkruar nga Pamfleti

U futën në shtëpi si shoqe të ngushta, motra e Artës

Vesa dhe Arta janë dy konkurrentet nga Kosova që u bënë pjesë e formatit “Big Brother Albania Vip3”.

Dy vajza konsiderohen mike brenda shtëpisë, por një bisedë e bërë mes Ilnisës dhe Vesës nuk i ka pëlqyer motrës së Artës.

Vesa shprehet se nëse vajzat do të shkonin direkt në nominim, Arta ishte më e rrezikuar që të dilte.

Me një Instastory Ana Kabashi u shprehur kështu:

"Oooo! Vesa Vesaaa se Arta te konsideron shoqee po tii me kete ide pre “shoqen” tende ???? Kur Ilnisa e shef Arten si nje person qe i duhet shtepise kush je tii qe flet per shoqen tende te ngushtë moooj".

U futën në shtëpi si shoqe të ngushta, motra e Artës

arta kabashi vesa ana kabashi