Showbiz16 Prill 2024, 18:28

Ylli i ri i Barcelonës kapet mat, 17-vjeçari i fiksuar pas aktores së filmave porno (Video)

Shkruar nga Pamfleti

Ylli i ri i Barcelonës kapet mat, 17-vjeçari i fiksuar pas aktores

Pau Kubarsi është një nga yjet e rinj që po shkëlqejnë me skuadrën e Barcelonës. Por duket se djaloshi 17-vjeçar nuk është i fiksuar vetëm pas futbollit. Mesa duket, ai është një fans i zjarrtë edhe i aktores së njohur të filmave pornografikë, Lana Rhoades.

Ndjekësit në rrjetet sociale kanë zbuluar se në çdo postim të aktores së njohur të filmave me pullë të kuqe, ka një “like” nga djaloshi, i cili në janar mbushi 17-vjeç.

Fotot dhe videot e pëlqimeve të tij janë shpërndarë me shpejtësi në rrjetet sociale mes tifozëve të cilët e kanë kthyer spanjollin në objekt talljesh.

pau kubarsi ylli i barcelonës lana rhoaldes