Showbiz16 Prill 2024, 15:00

Harrojeni Heidin, mamaja e banores së BBV3 thjeshtë një “yll”

Shkruar nga Pamfleti

Harrojeni Heidin, mamaja e banores së BBV3 thjeshtë një

Heidi, 26-vjeçarja shqiptare, e lindur në Itali, por me origjinë shqiptare, “vodhi” vëmendjen e italianëve por jo vetëm, me historinë e saj brenda “Grande Fratello” në Itali, ku disa nga mediat italiane, e cilësuan si fituesen e këtij Big Brother.

Që në prezantimin e saj të parë, bukuroshja shqiptare ka folur për origjinën e saj dhe e ka pushtuar publikun italian.

Heidi është bërë një nga personazhet më të pëlqyera, aq sa nga një e panjohur, ajo tashmë ka ndjekës shumë aktiv.

Pasi u fut në Big Brother Shqipëri, Heidi Baci ka treguar pak ose aspak për familjen e saj.

Ajo nuk preferon të flasë për prindërit, ndërsa gjatë qëndrimit në Big Brother ka takuar vetëm vëllain e saj.

Megjithatë, shqiptarët të gjithë e njohin babën e Heidit pasi, u fut në Grande Fratello, duke bërë që më pas ajo të lë programin në mes.

Por shumë pak ka folur për nënën e saj. Disa ditë më parë, Heidi është shprehur se nëna e saj është shumë më e bukur se ajo.

Dhe në fakt është e vërtetë. Nga fotot duket se mamaja e Heidit është shumë e bukur dhe nga kjo ne kuptojmë se nga ka ngjarë Heidi Baci.

Harrojeni Heidin, mamaja e banores së BBV3 thjeshtë një Harrojeni Heidin, mamaja e banores së BBV3 thjeshtë një Harrojeni Heidin, mamaja e banores së BBV3 thjeshtë një

heidi baci mamaja