Sport25 Qershor 2023, 19:47

Ish-partnerja merr në mbrojtje Dani Alvesh nga akuzat për përdhunim: Besoj 100% te pafajësia e tij

Shkruar nga Pamfleti

Ish-partnerja merr në mbrojtje Dani Alvesh nga akuzat për

Dani Alvesh ndodhet në burg prej muajit janar, pasi akuzohet për përdhunimin e një femre. Shumë të afërm e kanë braktisur, por ish-partnerja Dinorah Santana beson në pafajësinë e tij. 
 
Unë ende besoj 100% në pafajësinë e tij. Askujt nuk i bën mirë të shohë fëmijët e tyre të vuajnë siç i shoh unë të vuajnë. Nuk kam folur me Danin që nga dita që shkova atje me fëmijët, më pas ai nuk më telefonoi më dhe nuk mund ta telefonoj”, deklaroi Dinorah Santana. 

dani alvesh ish-futbollisti brazilian dinorah santana