Sport12 Gusht 2023, 20:20

Zhbllokohet miqësorja e luksit, Roma kalon në avantazh përballë Partizanit (Video)

Shkruar nga Pamfleti

Zhbllokohet miqësorja e luksit, Roma kalon në avantazh

Zhbllokohet miqësorja e luksit në “Air Albania”. Roma ka kaluar në avantazh përballë Partizanit me golin e realizuar nga El Sharaui në minutën e 12.

Pas një topi në thellësi, sulmuesi italian u shfaq i vetëm përpara portierit Hoxha dhe i kaloi topin sipër, duke e çuar në rrjetë.

partizani roma ndeshja miqësore