Video/ Digjet makina pranë zonës së Astirit, rrezikohen banorët dhe dyqanet përreth. Zjarrfikësja vonohet mbi 60 minuta - Aktualitet
Aktualitet 2 Korrik 2018, 10:05

Video/ Digjet makina pranë zonës së Astirit, rrezikohen banorët dhe dyqanet përreth. Zjarrfikësja vonohet mbi 60 minuta

Shkruar nga Pamfleti
Video/ Digjet makina pranë zonës së Astirit, rrezikohen

Video/ Digjet makina pranë zonës së Astirit, rrezikohen banorët dhe dyqanet përreth. Zjarrfikësja vonohet mbi 60 minuta

Një makinë e tipit ‘’RENAULT’’ është përfshirë nga flakët në Tirnaë, në zonën e njohur si Astiri duke rrezikuar banorët, kalimtarët, por edhe bizneset përreth.

Dëshmitarët nga vendngjarja bëjnë me dije për Pamfleti se policia, ambulanca dhe zjarrfikësja u lajmëruan në kohë rekord, por mbërritën në vendngjarje rreth 60 minuta pasi makina ishte përfshirë nga flakët.

Fatmirësisht deri në këto momene nuk raportohet për viktima apo të lënduar.

 

Aktualitet