Nicki Minaj shfaqet tërheqëse me format e saj shpërthyese! - Showbiz
Showbiz21 Maj 2018, 19:11

Nicki Minaj shfaqet tërheqëse me format e saj shpërthyese!

Shkruar nga Pamfleti

Nicki Minaj shfaqet tërheqëse me format e saj shpërthyese!

Ishte një episod që shfaqi të famshmit si: Robert De Niro, Jerry Seinfeld, Anne Hathaway dhe Donald Glover.

Por ndoshta askush nuk tërhoqi më shumë vëmendje se Nicki Minaj.

Këngëtarja 35-vjeçare ekspozoi format e saj tërheqëse në dy përformaca të mbrëmjes “live” të së shtunës.

Ndoshta pamja e saj ishte më e veçanta ngaqë mbante veshur një bodysuit të zezë lëkure, ndërkohë që ajo performoi këngën e re Poke It Out me Playboi Carti.

Ajo dukej absolutisht e mrekullueshme në një veshje të zezë, me prerje rreth gjoksit dhe më poshtë vinte si bust.

Ajo gjithashtu paraqiti detaje metalike ari në të, mbi shpatulla dhe poshtë qafës./PamfletiMAGAZINE

 

 

 


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mode Nicki Minaj shfaqet tërheqëse me format e saj shpërthyese!