Foto/ Eli Fara e zjarrtë si një vajzë e re, shikoni si duket me veshje transparente në turin e SHBA-ve - Showbiz
Showbiz17 Prill 2018, 12:05

Foto/ Eli Fara e zjarrtë si një vajzë e re, shikoni si duket me veshje transparente në turin e SHBA-ve

Shkruar nga Pamfleti

Foto/ Eli Fara e zjarrtë si një vajzë e re, shikoni si duket me veshje transparente në turin e SHBA-ve

Këngëtarja e njohur Eli Fara duket se i sfidon gjithnjë e më shumë vitet, edhe pse muajin tjetër feston 51-vjetorin, ajo duket gjithmonë e më shumë në formë.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Nëna e një vajze të vetme, Marinës, shpesh komentohet për fizikun dhe pamjen e re, duke sfiduar edhe moshataret e së bijës, apo dhe 20-vjeçaret. E privilegjuar me linjat në formë, ajo mund të veshë ç’të dëshirojë, madje edhe fustanet transparentë, të cilët i ka përvetësuar në stilin e saj personal.

Së fundmi, Eli ishte në një tur koncertor në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku bie në sy fakti, që në çdo dalje skenike, ajo kishte një veshje ndryshe transparente.

Ndalesat e saj ishte në Detroit, Boston, Connecti-cut dhe New York, ku duket se është kënaqur pa fund, pasi atje ka miq që e presin nga njohjet, që ka krijuar gjatë viteve kur jetoi në SHBA.

 

 

 

 

Showbiz