Aktualitet12 Shkurt 2024, 22:27

U hodh nga tarraca për shkak të Tik-Tok, Klodiana Lala publikon mesazhet e fundit të 27-vjeçares: Janë drithëruese!

Shkruar nga Pamfleti

U hodh nga tarraca për shkak të Tik-Tok, Klodiana Lala publikon

27-vjeçarja që i dha fund jetës pasi i ishte shpërndarë një foto intime në rrjete sociale, ka dërguar disa mesazhe pak orë pasi të kryente aktin.

Vajza edhe në mesazhet e fundit që janë zbuluar nga policia, komunikonte me një person të cilit i kërkonte që foto e saj të fshihej nga rrjetet sociale.

“Besoj që Prokuroria do të bëjë një rikualifikim të akuzës përveç asaj të vetëvrasjes ndaj Altin Çokut. Është arritur të këqyret aparati i të ndjerës në të gjitha komunikimet e ditëve të fundit.

Tek celulari i së ndjerës janë gjetur disa komunikime në Whatsapp, që rezulton të ketë komunikuar me një person dhe duke qenë se e ka orientuar tek një shok i tij se e ka publikuar foton, vajza i thotë të lutem duhet ta heqësh këtë foto se nuk mund të më shkatërrosh mua, nëse do mund të nxjerrësh foton e fëmijëve të tu dhe gruas tënde, sepse të nesërmen i thotë e ndjera do të shkojë në polici dhe do të denoncoj.

Ky mesazh i shokut duket se e ka tradhtuar Altin Çokun. Ai thotë se bëri shumë gabim që përmendi familjen time dhe i thotë se unë nuk jam personi që kam shpërndarë foton tënde. Ka një sërë komunikimesh që janë duke u parë me kujdes. Po të lexosh mesazhet janë drithëruese dhe janë dërguar disa orë para se t’i jepte fund jetës”, thotë gazetarja Lala në News 24.

altin coku klodiana lala