Ekonomi25 Mars 2023, 08:51

Këmbimi valutor/ Mësoni me sa blihen dhe shiten euro e dollari ditën e sotme

Shkruar nga Pamfleti

Këmbimi valutor/ Mësoni me sa blihen dhe shiten euro e dollari

Në tregun e këmbimit valutor ditën e sotme një dollar amerikan do të blihet me 105.7 lekë dhe do të shitet me 106.6 lekë.

Euro sot do blihet me 113.9 lekë dhe do shitet me 114.5 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 114.5 lekë dhe do shitet me 115.5 lekë.

Paundi britanik do të blihet me 128.9 lekë dhe do shitet me 130 lekë.

Këmbimi valutor/ Mësoni me sa blihen dhe shiten euro e dollari

këmbimi valutor 25 mars 2023