Kronike 1 Nëntor 2023, 11:32

Aksident në aksin Lezhë-Laç, drejtuesja e mjetit humb kontrollin dhe përfundon në kanal

Shkruar nga Pamfleti
Aksident në aksin Lezhë-Laç, drejtuesja e mjetit humb
Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në aksin Lezhë-Laç, në dalje të qytetit.

Një automjet tip Ford me drejtuese një shtetase femër ka humbur kontrollin dhe ka dalë jashtë rruge.

Si pasoj e aksidentit drejtuesja e mjetit ka marre lëndime të lehta.

aksident lezhe lac