Showbiz22 Maj 2024, 15:44

Aktorja hollivudiane mban në qafë 43 milionë dollarë

Shkruar nga Pamfleti

Aktorja hollivudiane mban në qafë 43 milionë dollarë

Aktorja e njohur Priyanka Chopra vuri një gjerdan që vlen miliona dollarë. Aktorja 41-vjeçare vuri një choker diamanti që arrin në më shumë se 200 karat ndërsa merrte pjesë në zbulimin e koleksionit Aeterna nga Bulgari në Romë, Itali.

Priyanka u shoqërua edhe nga aktorja Anne Hathaway në këtë ngjarje. Brandi vuri në dukje se Priyanka kishte vënë gjerdanin Serpenti Aeterna, bizhuteria më e çmuar i krijuar ndonjëherë nga Maison Roman.

Me shtatë pika diamanti në total 140,00 karat, një për çdo vit të historisë së markës dhe 698 diamante baguette që peshojnë 61,81 karat, ky gjerdan i pabesueshëm kërkoi mbi 2800 orë për t'u përfunduar.

Glamour raporton se gjerdani vlen 43 milionë dollarë dhe është gjerdani më i çmuar i diamantit në kasafortën e markës së bizhuterive.

Aktorja hollivudiane mban në qafë 43 milionë dollarë

priyanka chopra diamant-plus