Showbiz22 Maj 2024, 15:42

Alban Hoxha surprizon Çiljetën, këngëtarja vesh fanellën e partnerit (Video)

Shkruar nga Pamfleti

Alban Hoxha surprizon Çiljetën, këngëtarja vesh

Një prej fermereve ka marrë një surprizë të veçantë ditën e sotme.

Bëhet fjalë për Çiljetën e cila është surprizuar nga bashkëshorti i saj.

Këngëtarja, nëpërmjet një droni, ka marrë një surprizë të veçantë nga bashkëshorti i saj, Alban Hoxha.

Një parashutë në të cilën shkruhej “Partizani” fluturoi mbi “Ferma VIP”, në të dhe një dron me fotografinë e këngëtares.

Çiljeta u emocionua nga kjo surprizë, ndaj veshi fanellën e bashkëshortit për ta përshëndetur.

 

alban hoxha surprize ciljeta xhilaga