Showbiz13 Mars 2023, 10:29

Akuzoi ish-bashkëshortin për kërcënime, Fisniku i përgjigjet Fjollës: Psikopate, drogaxhie

Shkruar nga Pamfleti

Akuzoi ish-bashkëshortin për kërcënime, Fisniku i

Ditën e djeshme, Fjolla Morina bëri bujë me disa video të publikuara ku akuzonte drejtpërdrejt ish-bashkëshortin e saj Fisnik Syla për keqtrajtime, kërcënime dhe jo vetëm.

Ndërsa sot ka reaguar vetë Fisniku duke mos marrë parasysh ato që ka thënë Fjolla dhe duke thënë se unë me një njeri ‘psikopat dhe drogaxhie’ nuk merrem:

‘Nuk kam ça flas më për atë njeri, por shumë shkurt po flas: Një njeri që shan nënën e vet, vëllain e vet, ul familjen, nuk është njeri dhe nuk ia vlen me fol për të. Unë me një njeri psikopat, drogaxhi nuk flas dhe nuk ia vlen të merrem me të. Është shumë e thjeshtë, ndaj mos bëni më pyetje...’, përfundon video në TikTok e Fisnik Sylës.

 

fisnik syla drogaxhie