Showbiz 1 Tetor 2023, 13:14

Albano Bogdo ‘shfrenon gojën’: Alban Ramosaj është ai që i q** motrën Donaldi në Big Brother (video)

Shkruar nga Pamfleti

Albano Bogdo ‘shfrenon gojën’: Alban Ramosaj është ai

Albano Bogdo këtë sezon të ri televiziv ka ardhur në një rol të ri, këtë herë si moderator.

Aktori i humorit pas mbylljes së “Klanifornia-s” ka kaluar në “Vision Plus” me një emision tijin të quajtur “Albano Show”.

Në hapje të puntatës së parë ai sqaron se ky është emisioni i tij dhe thotë çfarë të dojë. Teksa po ironizonte largimin nga muzika të Alban Ramosajt dhe Feros, Bogdo e prezantoi Albanin si ai tipi që i q** motrën Donaldi në Big Brother.

Nëpër komente të shumta në videot që po qarkullojnë, shihet se një pjesë e kanë pëlqyer këtë pozicion të ri të Albanos, ndërsa të tjerë e kanë dënuar për “batutat” e tepruara që ka bërë.

albano bogdo alban ramosaj motra