Showbiz 1 Tetor 2023, 11:29

Arbana, ta gëzosh gjoksin e ri! Moderatorja pozon me fustanet e vjetra të dasmave dhe dallohet ndryshimi (foto)

Shkruar nga Pamfleti

Arbana, ta gëzosh gjoksin e ri! Moderatorja pozon me fustanet e vjetra

Arbana Osmani është ndër të paktat figura të ekranit që nuk ka bërë ndërhyrje drastike në pamjen e saj. Shumë është kritikuar për hundën apo dhëmbët, por moderatorja ka qenë kategorikisht kundër ndryshimit të imazhit.

Edhe pse botox-in ka 10 vjet që e përdor për mirëmbajtje, përsa i përket ndryshimit të tipareve, Arbana ka dashur të mbetet autentike. Megjithatë, postimet e fundit të saj tregojnë se diçka ka ndryshuar.

Osmani ka nxjerrë nga dollapët fustanët ceremonialë dhe ka treguar se si mund të rivishen. Ai që na ra shumë në sy ishte gjoksi i moderatores. Ndaj nisëm të hulumtonim nëpër foto të vjetra dhe pamë se Arbana ka ngritur dhe zmadhuar gjoksin, falë ndërhyrjeve estetike.

Për një figurë ekrani kjo duhet, sidomos kur gjoksi nuk mbush dot një fustan me dekolte të theksuar dhe sidomos kur burrin e ke më të ri se vetja. Epo, Bana, ta gëzosh gjoksin e ri!/ Pamfleti

Arbana, ta gëzosh gjoksin e ri! Moderatorja pozon me fustanet e vjetra Arbana, ta gëzosh gjoksin e ri! Moderatorja pozon me fustanet e vjetra Arbana, ta gëzosh gjoksin e ri! Moderatorja pozon me fustanet e vjetra Arbana, ta gëzosh gjoksin e ri! Moderatorja pozon me fustanet e vjetra Arbana, ta gëzosh gjoksin e ri! Moderatorja pozon me fustanet e vjetra Arbana, ta gëzosh gjoksin e ri! Moderatorja pozon me fustanet e vjetra

arbana osmani gjoksi