Showbiz29 Nëntor 2023, 21:40

Seksbomba e “Onlyfans” rrezikon përjashtimin nga Instagrami me postimet e fundit, bukuroshja latine tifozë e zjarrtë e Mesit (Fotot)

Shkruar nga Pamfleti

Seksbomba e “Onlyfans” rrezikon përjashtimin nga Instagrami me

Jus Lopez mori një vëmendje të madhe nga mediat sportive një vit më parë gjatë Botërorit të Katarit, me seksbombën e “Onlyfans” që tregoi hapur mbështetjen e saj për Leo Mesin dhe Argjentinën e tij.

Seksbomba e “Onlyfans” rrezikon përjashtimin nga Instagrami me

Seksbomba e “Onlyfans” rrezikon përjashtimin nga Instagrami me

Seksbomba e “Onlyfans” rrezikon përjashtimin nga Instagrami me

Së fundmi, bukuroshja latine është bërë një person mjaft viral në rrjetet sociale, ku vazhdon të tregojë format e saj të nxehta.

Seksbomba e “Onlyfans” rrezikon përjashtimin nga Instagrami me

Seksbomba e “Onlyfans” rrezikon përjashtimin nga Instagrami me

Gjithsesi, postimet e fundit kanë sjellë një vëmendje akoma dhe më të madhe, pasi kanë shkuar në limitet e “Instagram”-it, duke i treguar thuajse të gjitha.

Seksbomba e “Onlyfans” rrezikon përjashtimin nga Instagrami me

Seksbomba e “Onlyfans” rrezikon përjashtimin nga Instagrami me

Seksbomba e “Onlyfans” rrezikon përjashtimin nga Instagrami me

jus lopez seksbomba e "onlyfans" tifozja e mesit