Showbiz29 Shkurt 2024, 17:34

Debati me Erjolën, Fationi i kthehet keq Meritonit: Legen, e bëri qëllimisht

Shkruar nga Pamfleti

Debati me Erjolën, Fationi i kthehet keq Meritonit: Legen, e bëri

Gjatë një bisede me Rike Roçin dhe Sara Karajn, Fation Kuqari ofendon Meriton Mjekiqin duke i thënë “legen”.

Fationi po komentonte debatin që moderatori pati me Erjola Doçin, ku Meritoni la të nënkuptohej se ata kanë flirtuar me njëri-tjetrin.

Biseda mes tyre:

Fationi: Ai legeni e la të nënkuptohej sikur ajo e kishte ngacmuar kastile. Por ai legeni ka qenë me shoqen e ngushtë i lidhur jashtë. E kupton si dukesh si plehrë? E bënte qëllimisht, ai është legen, duhet të dalë jashtë

Fationi: Ai është legen, të njëjtën gjë ka bërë edhe me ty. Po me ty është tjetër gjë. Po ai është legen dhe do ta kuptoni shumë qartë.

Rike: Si është tjetër gjë, ajo që më përmendi ai