Showbiz29 Shkurt 2024, 16:07

Nga martesa e fshehtë te lindja e djalit, Eros Grezda ndahet nga bashkëshortja? Ja detaji që i nxorri zbuluar

Shkruar nga Pamfleti

Nga martesa e fshehtë te lindja e djalit, Eros Grezda ndahet nga

Futbollisti i njohur shqiptar, Eros Grezda dhe partnerja e tij Ajsel Abazi mesa duket i kanë dhënë fund martesës së tyre.

Nga martesa e fshehtë te lindja e djalit, Eros Grezda ndahet nga

Ndonëse një lajm i tillë nuk është konfirmuar akoma nga vetë çifti, ata nuk ndjekin më njëri-tjetrin në rrjetet sociale. Për të mos mjaftuar kjo, Grezda dhe Abazi i kanë fshirë nga rrjetet e tyre sociale të gjitha fotot që kanë pasur së bashku.

Nga martesa e fshehtë te lindja e djalit, Eros Grezda ndahet nga

Çifti kanë zgjedhur që të heshtin, duke mos treguar se çfarë ka ndodhur mes tyre, megjithëse presim të shikojmë nëse marrëdhënia e tyre është me të vërtetë në krizë, apo të gjithën po e bëjnë për show.

Nga martesa e fshehtë te lindja e djalit, Eros Grezda ndahet nga

Kujtojmë se në janar të vitit 2023, Grezda dhe partnerja e tij u martuan në fshehtësi, ndërsa disa muaj më pas ata u bënë prindër për herë të parë.

Nga martesa e fshehtë te lindja e djalit, Eros Grezda ndahet nga

Çifti sollën në jetë një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin Kian.

Nga martesa e fshehtë te lindja e djalit, Eros Grezda ndahet nga

eros grezda futbollisti shqiptar