Showbiz12 Shkurt 2024, 14:18

Dita nis me sherr mes Françeskës dhe Meritonit: Mos qaj, shko tek Ilnisa

Shkruar nga Pamfleti

Dita nis me sherr mes Françeskës dhe Meritonit: Mos qaj, shko tek

Ledjona dhe Françeska kanë debatuar keq me Meritonin, i cili sipas tyre, bën çfarë ti thotë Ilnisa në shtëpinë e “Big Brother VIP 3”.

Dy vajzat e këshilluan moderatorin që të zgjohet dhe të kuptojë lojën e partneres së tij. Ndërkohë Françeska e ka quajtur atë “bukuroshja e fjetur”.

Nga ana tjetër, Meritoni është ndjerë i ofenduar nga kjo fjalë e banores dhe i ka kërkuar asaj që mos ta ofendojë, megjithëse ia ktheu me po të njëjtën monedhë.

Ledjona: Zgjohu, zgjohu more se po të shkundim të gjithë dhe ti nuk po zgjohesh

Meritoni bën sikur po qan

Françeska: Mos qaj, mos qaj po shko te Ilnisa

Meritoni: O deksha unë për ju

Ledjona: Kaq gjumë të rëndë ke moj zemra

Françeska: Jam munduar dje po nuk zgjohet ky, i pëlqen të qëndrojë si bukuroshja e fjetur. Fli bukuroshe

Meritoni: Mos ofendo me fjalën bukuroshe. Mos ofendo o manikine

Françeska: Shko lahu se boll u fërkove kështu

meritoni franceska sherr