Showbiz26 Maj 2023, 08:15

E premte, 26 maj 2023; Demi është shenja me fat

Shkruar nga Pamfleti

E premte, 26 maj 2023; Demi është shenja me fat

Kjo ditë do jetë me shumë fat dhe goxha qetësuese për të lindurit nën shenjën e Demit. Do keni gjithçka për të cilën keni nevojë, sidomos qetësi dhe paqe në shtëpi. Në krahë do të mbani një partner/e romantik/e, muzikë të mirë dhe mbase një film të bukur dhe kështu e premtja do jetë një ditë perfekte për të ndezur pasionin me gjysmën tjetër tuajën.

Për ata që janë single, qielli do jetë i favorshmë, me Hënën që do sjellë një ndjesi lehtësimi dhe liri që do ju kënaqë shpirtin. Në mbrëmje Hëna do ngrejë nivelin e emocioneve.

Qielli nuk do lërë pas dore ambiciet tuaja profesionale dhe do ju favorizojë shumë. Influksi pozitiv do favorizojë lindjen e iniciativave të reja.

shenja me fat