Showbiz28 Shkurt 2023, 09:04

E vetme në oborr, Kiara shpërthen në lot pas debatit me Luizin

Shkruar nga Pamfleti

E vetme në oborr, Kiara shpërthen në lot pas debatit me Luizin

Kiara e ka përjetuar keq veprimin që Luizi bëri në tualet, duke e bllokuar mes dy lavamanëve e duke mos e lëshuar. Në atë moment Kiara kërkoi të largohej pasi i merrej fryma e nuk ndihej mirë, por Luizi këmbënguli. Pikërisht ky moment ka krisur marrëdhënien e tyre. Kiara është parë në oborr duke qarë teksa qëndronte e vetme.

E vetme në oborr, Kiara shpërthen në lot pas debatit me Luizin

Pjesë nga debati me Luizin:

Kiara: Po të them se nuk je duke më ndihmuar, aspak

Luizi: Për lojën? Normal që s’të ndihmova, unë e prisha

Kiara: Jo për lojën, mua tani me nervozizmin që kam. Nuk është se po shërben gjë ky diskutimi se është po i njëjti që bëmë edhe në drekë. E të thashë më lër hapësirë 24 orë.

Luizi: E ça ndodh pas 24 orëve?

Kiara: Ti me posesivitetin  tënd vazhdon

Luizi: E ça ndodh pas 24 orëve?

Kiara: Mbase edhe qetësohem pak

Luizi: E vjen vetë e më thua ‘Luiz jam qetësuar’

Kiara: Nuk e di Luiz, do vijë natyrshëm, nuk i bëj gjërat me plan

Luizi: Ndërkohë unë rri e eci nëpër shtëpi si budalla duke prit

Kiara: Ti vazhdo...

Luizi: Ça të vazhdoj?

Kiara: Vazhdo lojën tënde

Luizi: Si mund ta vazhdoj?

Kiara: Pse ça je ti, ke lidh kërthizën me mua?

Luizi: Po

Kiara: Ti di ta bësh shumë mirë dallimin mes dashurisë dhe lojës

Luizi: Tani dashurinë e kam gropë unë, si me e ba

Kiara: Përgjegjësi e jotja, duhej ta kishe menduar pak më herët këtë gjë

Luizi: Nuk e paskam menduar

Kiara: Ti diferencën midis dashurisë dhe lojës di ta bësh shumë mirë

Luizi: Duhet të luaj duke qenë gropë këtej?

Kiara: Po

Luizi: Si?

Kiara: Se je luan dhe do vazhdosh të luash

Luizi: Nuk mundem

Kiara: Nuk mundesh, atëherë gjeje vetë se si do e bësh

Luizi: E gjeta, erdha me fol e me të thënë lëre me kaq, ti po nervozohesh

Kiara: Ta lë me kaq se thua ti? Ku e kam butonin që ta lë me kaq

 

#bbvip