Showbiz18 Prill 2024, 11:16

Egla kapet keq me Rozën: O zhapik, hiqu qafe (Video)

Shkruar nga Pamfleti

Egla kapet keq me Rozën: O zhapik, hiqu qafe (Video)

Teksa disa prej banorëve qëndronin në oborr duke komentuar rreth lojës së disa konkurrentëve të shtëpisë.

Ka qenë Roza dhe Egla të cilat kanë patur një ‘përplasje’ me njëra-tjetrën në dhomën e gjumit, ku Egla i është drejtuar Rozës t’i hiqej qafe me epitete të tilla si: akrep, zhapik…

“O akrep, shiko gjumin o gocë se do helmohesh fare, do na pëlcasësh ndonjë ditë këtu, do të pëlcasin tëmthat nga inati! Çlodhu o gocë, merr fuqitë. Na lër rehat dhe na u hiq nga qafa.”- shprehet Egla teksa Roza i është drejtuar nga ana tjetër: Ik!

“Ore plas ti, nuk iki unë. Nuk iki unë me dëshirën tate mi! Zhapik! Ngele duke u ngjitur, hiqu qafe…”- i është kthyer Egla.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

egla dhe roza zhapik