Showbiz28 Shtator 2023, 13:22

I le makina në rrugë, Ermali dhe Elvana presin kalimtarët e rastit

Shkruar nga Pamfleti

I le makina në rrugë, Ermali dhe Elvana presin kalimtarët e

“Dy gisht mjaltë 2” prej disa ditësh ka nisur xhirimet dhe Ermal Mamaqi dita ditës na zbulon pamje nga ajo çfarë na pret së shpejti. Sot producenti ka publikuar një video nga xhirimet me Elvana Gjatën, e cila do të jetë sërish ylli i “Dy gisht mjaltë 2”.

Gjatë xhirimeve Ermalin e ka lënë makina dhe Elvana e ka filmuar këtë moment.

"Këngëtarja e mirënjohur Elvana Gjata është parë në prezencën e aktorit të mirënjohur, Ermal Mamaqi, të cilin sapo e la nafta, makina. Ata u panë në afërsi të rrugës së Kukësit teksa prisnin kalimtarët e rastit që t'i ndihmonin", shprehet Ermali në video, me një zë si komentatorët e dikurshëm të lajmeve.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial)

ermal mamaqi elvana gjata makina