Showbiz24 Maj 2024, 11:03

“Jul baba”/ Zbarkon një helikopter mbi shtëpinë e “Big Brother Vip”

Shkruar nga Pamfleti

“Jul baba”/ Zbarkon një helikopter mbi shtëpinë e
Vetëm pak ditë na ndajnë nga finalja e madhe e “Big Brother Vip 3", ku mes Eglës, Heidit, Julit, Meritonit dhe Romeos, do të zgjidhet fituesi i këtij edicioni, mbrëmjen e 25 Majit.

Ndërkohë që gara është e fortë, fansat vijojnë të mbështesin banorët e tyre të preferuar përmes votave, por edhe përmes droneve të dërguara.

Një tjetër helikopter ka ardhur mbi shtëpinë më të famshme në Shqipëri dhe janë mbështetësit e Julit që kanë vendosur ta surprizojnë sot banorin.

“Jul baba”/ Zbarkon një helikopter mbi shtëpinë e

“Jul baba”, shkruhet sipër helikopterit.