Showbiz24 Maj 2024, 18:07

Krisje në çift? Argjira dhe Graciano i japin fund aludimeve

Shkruar nga Pamfleti

Krisje në çift? Argjira dhe Graciano i japin fund aludimeve

Kohët e fundit është komentuar lidhja e një ndër çifteve më të njohur të showbizit, Graciano dhe Argjira. 

Shkak u bë edhe futja e tij për herë të dytë në shtëpinë e Big Brother VIP, ku rrëfeu hapur krisjen që kishte pësuar marrëdhënia e tij dhe e Argjirës, ndërsa kjo e fundit zgjodhi të mos flasë.

Pas daljes së tij nga shtëpia, mesa duket gjërat janë përmirësuar, pasi Ed Manushi ka postuar një foto së bashku me dyshen, ku shkruan: “Më bashkë se kurrë!"

Krisje në çift? Argjira dhe Graciano i japin fund aludimeve