Showbiz18 Prill 2024, 12:33

“Montazh baraz diskriminim”, Egla: Jetmiri po sulmon produksionin

Shkruar nga Pamfleti

“Montazh baraz diskriminim”, Egla: Jetmiri po sulmon produksionin

Duket se sot Jetmiri ka vazhduar “sulmin” ndaj produksionit përmes një mesazhi të shkruar në bluzë, të cilën e zbuloi Egla në një bisedë me Heidin në ambientin e grimit. Sipas kësaj të fundit, të gjithën po e bën për vëmendje.

Egla: Jetmiri ka shkruajtur një mesazh në bluzë: Montazh baraz me diskriminim. Po merret me produksionin. Dhe shpresoj që produksioni mos t’i japë më vëmendje

Heidi: Kur e ka shkruar, sot? Na lodhi

Egla: Si muze është bërë, kemi një muze në shtëpi. Jo nuk më lodh fare. Ishalla po del në “live” të marrë ndonjë lek se ai është qëllimi, ka hequr edhe brekët për “live-t” jo më mesazhet që shkruan nëpër bluza.

egla ceno jetmiri sulm produksioni