Showbiz15 Mars 2023, 12:38

Ndoqi strategjinë e Big Brother Canada, fituesi poston foton e Luizit

Shkruar nga Pamfleti

Ndoqi strategjinë e Big Brother Canada, fituesi poston foton e Luizit

Kevin Jacobs, ish fituesi i Big Brother Vip Canada ka reaguar një ditë pasi Luizi zbuloi se kishte ndjekur strategjinë e tij për të çuar në televotim tre banorë.

Ai ka postuar në rrjetin e tij social foton e Luizit duke vlerësuar strategjinë e tij dhe e shoqëron me postimin: ‘Bërtas fort për këtë ikonë dhe fansat e tij të mrekullueshëm. Luiz Ejlli po dominon Big Brother Vip dhe dërgon dashuri nga Shqipëria’.

Luizi u shpreh dje pas leximit të zarfit të zi se kishte bërë qëllimisht plan për të komunikuar me Kristin dhe Armaldon në tualet në mënyrë që ata të tre të shkonin përballë njëri tjetrit në televotim.

Ndoqi strategjinë e Big Brother Canada, fituesi poston foton e Luizit

 

 

bbv canada reagon fituesi