Showbiz24 Qershor 2024, 15:20

Një muaj pa Kostandinën, Agron Llakaj prek me dedikimin: Ike dhe u bëre dhimbje

Shkruar nga Pamfleti

Një muaj pa Kostandinën, Agron Llakaj prek me dedikimin: Ike dhe u

Bashkëshortja e artistit shqiptar Agron Llakaj humbi jetën një muaj më parë. Kostandina vuante nga një sëmundje e rëndë dhe nuk mundi ta fitonte dot betejën.

Lajmin e trishtë e dha vetë aktori, përmes një postimi në rrjetet sociale, ku shkruante se gjysma e tij më e mirë iku drejt Parajsës…

Po ashtu, ditën e sotme, aktori ka bërë një dedikim tepër të ndjerë në rrjete sociale. U bë një muaj që nga humbja e Kostandinës dhe Agroni shkruan:

“Imja Kostandina. Një muaj pa ty. Përpëlitem në vuajtje pa fund dhe s’di. Kam nevojë për këtë fytyrë, për këtë dorë, për këta sy. Ike dhe më more kuptimin e jetës. U bëre dhimbje!”.

Një muaj pa Kostandinën, Agron Llakaj prek me dedikimin: Ike dhe u

agron llakaj kostandina dedikim