Showbiz15 Mars 2023, 13:16

Përshëndeti Luizin, ish-fituesi i BB Canada kërkon famë nga Luizi?

Shkruar nga Pamfleti

Përshëndeti Luizin, ish-fituesi i BB Canada kërkon famë nga

Kevin Jacobs, ish fituesi i Big Brother Vip Canada reagoi një ditë pasi Luizi zbuloi se kishte ndjekur strategjinë e tij për të çuar në televotim tre banorë, duke përshëndetur këngëtarin shqiptar dhe ndjekësat e tij.

Ish-fituesi i BB Canada duket se vazhdon ‘strategjitë’ edhe jashtë shtëpisë së vëzhguar, kjo pasi ai numëron vetëm 12 mijë e 300 ndjekës, ndërkohë që Luizi ka kapur kuotën e 610 mijë ndjekësve.

Jo më kot, Jacobs vazhdon me përshëndetjet e tij edhe në story-t e faqes në Instagram, në llogarinë që ka, duke e përmendur edhe me ‘pagëzimin’ Luan.

Nga ana tjetër, vetë ata që administrojnë llogarinë e Luizit në Instagram e kanë publikuar përshëndetjen e kanadezit në faqen e ‘Luanit’ .

Me këtë strategji, është e sigurtë që Jacobs do arrijë të marrë disa ndjekës të tjerë. /Pamfleti

Përshëndeti Luizin, ish-fituesi i BB Canada kërkon famë nga Përshëndeti Luizin, ish-fituesi i BB Canada kërkon famë nga

kevin jacobs fame nga luizi