Showbiz11 Shkurt 2024, 19:10

Pse përfundoi martesa me Sarën? Përgjigjia e Ledrit nuk ishte aspak ajo që prisnim

Shkruar nga Pamfleti

Pse përfundoi martesa me Sarën? Përgjigjia e Ledrit nuk ishte

Së fundmi Ledri Vula ka qenë i ftuar në një intervistë, ku ka folur për projektet e tij në muzikë dhe jo vetëm.

Ndër të tjera, Ledri ka thënë për Dafinën se nuk “nuk mundet Dafina mos e pasë dost (shok) “, duke nënkuptuar se gjithnjë do të ketë miqësi mes tyre.

Nga ana tjetër, tek u pyet për arsyen e ndarjes nga Sara, Ledri preferoi të mos e përmendte fare duke ‘injoruar’ të gjitha pyetjet lidhur me të, e duke thënë “jo, nuk po ju tregoj”.

Më pas ai vazhdoi të fliste për ndjesitë dhe moshën kur u bë prind.

Ledri u shpreh se ndihet mirë dhe i qetë kur vajza e tyre Poem është në kujdesin Sarës, pasi ai nuk mund të jetë gjithë kohën krah saj.