Showbiz23 Shkurt 2024, 17:42

Shkak i divorcit tradhtia? Bes Kallaku është kapur mat me një vajzë tjetër në club (Video)

Shkruar nga Pamfleti

Shkak i divorcit tradhtia? Bes Kallaku është kapur mat me një

Çifti Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë kthyer sërish në qendër të vëmendjes së publikut me lajmin e ndarjes së tyre.

Teksa shumë thashetheme qarkullojnë në rrjet për arsyen që mund të fshihet për ndarjen e tyre, një tjetër lajm i është shtuar listës.

I ftuar në “Pasditja ime” me Gerta Gixharin në RTSh, gazetari Angjeli Dikolli ka bërë një deklaratë të fortë.

Ai është shprehur se Bes Kallaku është parë së fundmi në një nga club-et e Tiranës në praninë e një vajze.

Gazetari shton se kontakti fizik i Besit me vajzën misterioze shkonte gati në puthje.

Një tjetër rrjedhë kjo e gazetarit nga ajo që u përfol në rrjet javë më parë, ku u tha se Xhensila kishte tradhtuar Besin.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RTSH (@rtshqiptar)