Showbiz 8 Dhjetor 2023, 18:15

Ylli i “Onlyfans” trondit rrjetet sociale, modelja kiliane filmon aktin seksual me Kristiano Ronaldo (Fotot)

Shkruar nga Pamfleti

Ylli i “Onlyfans” trondit rrjetet sociale, modelja kiliane filmon

Daniela Çavez disa muaj më parë tronditi me deklaratat e saj të bujshme, duke u shprehur se kishte bërë seks me Kristiano Ronaldon dhe madje e kishte të filmuar “aksionin” me yllin portugez.

Ylli i “Onlyfans” trondit rrjetet sociale, modelja kiliane filmon

Ylli i “Onlyfans” trondit rrjetet sociale, modelja kiliane filmon

Ylli i “Onlyfans” trondit rrjetet sociale, modelja kiliane filmon

Ylli i “Onlyfans” trondit rrjetet sociale, modelja kiliane filmon

Modelja nga Kili vijon të jetë në qendër të vëmendjes në “Instagram”, gjithashtu edhe në platformën “OnlyFans”, aty ku shfaqet pa filtra për fansat e saj të shumtë.

Ylli i “Onlyfans” trondit rrjetet sociale, modelja kiliane filmon

Ylli i “Onlyfans” trondit rrjetet sociale, modelja kiliane filmon

Ylli i “Onlyfans” trondit rrjetet sociale, modelja kiliane filmon

Ylli i “Onlyfans” trondit rrjetet sociale, modelja kiliane filmon

daniela çavez modelja kiliane kristiano ronaldo